Start Mapa jednostek

Mapa jednostek

ZUCHY 6 – 9 lat 

4 GZ „Plemię Wilcząt”

Zespół Szkół nr 1, ul. Zakopiańska 4

Drużynowa: dh Olga Golat

olga.golat@zhp.net.pl

8 GZ „Baśniobór”

Legionowo

Drużynowa: dh Agata Gwiazdowska

agata.gwiazdowska@zhp.net.pl

9 GZ „Wodne Skarabeusze”

Serock

Drużynowy: dh Karol Gotowiec

karol.gotowiec@zhp.net.pl

22 GZ „Podniebni Podróżnicy”

Szkoła Podstawowa nr 8

Drużynowa: dh Natalia Łopata

natalia.lopata@zhp.net.pl

24 GZ „Mali Apacze”

Jabłonna

Drużynowa: dh Iwona Mikołajczyk

iwona.mikolajczyk@zhp.net.pl

34 GZ „Słoneczny Krąg”

Szkoła Podstawowa nr 7,  ul. Królowej Jadwigi 7

Drużynowa: dh Patrycja Wyrobek

patrycja.wyrobek@zhp.net.pl

54 GZ „Odważne Gumisie”

Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 2, ul. Jagiellońska 67

Drużynowa: dh Ola Werwińska

aleksandra.werwinska@zhp.net.pl

66 GZ „Leśni Ludzie”

Zespół Szkół nr 1, ul. Zakopiańska 4

Drużynowa: pwd. Zofia Brzezińska

zofia.brzezinska@zhp.net.pl

Próbna gromada zuchowa

Zespół Szkół nr 3, Władysława Broniewskiego 7

Drużynowy: pwd. Sebastian Oporski

sebastian.oporski@zhp.net.pl

HARCERZE 10 – 12 lat

6 DH „Burza” im. Cichociemnych

Zespół Szkolno – Przedszkolny, ul. Jana Pawła II 2

Drużynowa: pwd. Katarzyna Świętochowska

katarzyna.swietochowska@zhp.net.pl

17 DH „Kamyki” im. Aleksandra Kamińskiego

Zespół Szkół nr 1, ul. Zakopiańska 4

Drużynowa: pwd. Monika Jarzyna

monika.jarzyna@zhp.net.pl

11 DH „Promieniści”

Szkoła Podstawowa nr 7,  ul. Królowej Jadwigi 7

Drużynowy: dh Piotr Wasilewski

piotr.wasilewski1@zhp.net.pl

DRUŻYNY WIELOPOZIOMOWE

3 WADH „Szachraj”

Drużynowa: pwd. Barbara Jankowska

szach-raj@wp.pl

13 WWDH „Horn”

Serock
Drużynowa: phm. Paulina Prokop

paulina.prokop@zhp.net.pl

15 WTDH „Wilki” im. Rodziny Rykaczewskich

Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 2, ul. Jagiellońska 67

Drużynowy: pwd. Marcin Kądzik

marcin.kadzik@zhp.net.pl

21 WDH „Puszcza”

Zespół Szkół nr 1 ul. Zakopiańska 4

Drużynowy: pwd. Michał Nowak

michal.nowak9@zhp.net.pl

23 WDH „Watra”
im. Elżbiety Zawackiej „Zo”

Szkoła Podstawowa nr 8 ul. Zegrzyńska 3

Drużynowa: dh Aleksandra Zalewska

aleksandra.zalewska1@zhp.net.pl

25 WDH „Brzask” im. Cichociemnych AK

Jabłonna

Drużynowy: pwd. Jan Zając

jan.zajac@zhp.net.pl

HARCERZE STARSI  12 – 16 lat

12 DHS „Parszywa Dwunastka”

Drużynowy: dh Hubert Ofman

hubert.ofman@zhp.net.pl

31 DHS „Ukryci” im. Hieronima Dekutowskiego

Drużynowa: phm. Aleksandra Bliżewska

a.czapska@zhp.net.pl

WĘDROWNICY 16 – 21 lat

1 DW „Geneza”

Drużynowy: phm. Antoni Janeczek

antoni.janeczek@zhp.net.pl

DRUŻYNY NIEPRZETARTEGO SZLAKU

7 DHNS „Czarne Stopy”

Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych

Drużynowa: pwd. Adrianna Piłatowicz

ada.pilatowicz@zhp.net.pl