Stołeczna szyje maseczki #stoleczniprzymaszynach

Włączając się w akcję Chorągwi Stołecznej ZHP, Hufiec Legionowo, idąc tropem innych warszawskich i podwarszawskich hufców bierze udział w akcji szycia maseczek.

W tej, wyjątkowej na skalę świata sytuacji, oprócz pomagania seniorom w ich codziennych sprawunkach harcerze z Chorągwi Stołecznej i całego Związku szyją maseczki, które stały się ostatnio towarem deficytowym.

JAK POMÓC?

#szyjemaseczki

Jeśli potrafisz szyć na maszynie i masz trochę dobrych chęci, zgłoś się do naszego koordynatora

#wiozemaseczki

Jeśli masz prawo jazdy i samochód oraz chcesz pomóc w dystrybuowaniu maseczek oraz rozwożeniu szyjącym materiałów, również chętnie przyjmiemy Twoją pomoc.

Niestety, mimo zapasów materiałów, kończy nam się gumka. Jeśli ktoś chciałby się z nami nią podzielić, przyjmiemy każdą ilość.

Za każdą pomoc serdecznie, z całego serca, dziękujemy.

Koordynator akcji:
pwd. Natalia Gawrysiak