Życzenia z okazji Dnia Myśli Braterskiej

UDOSTĘPNIJ
/
120

„Posłannictwem moim jest rozprzestrzenianie przyjaźni i braterstwa na całym świecie”

Lord Robert Baden – Powell

22 lutego skauci i skautki z całego świata obchodzą najważniejsze harcerskie święto, Dzień Myśli Braterskiej. W dniu urodzin twórcy skautingu Roberta Baden-Powella i jego żony Olave społeczność Hufca ZHP Legionowo im. Szarych Szeregów „Rój-Tom” pragnie złożyć  najserdeczniejsze życzenia: wszelkich pomyślności oraz braku trudności w realizacji nawet najtrudniejszych i najbardziej wymagających zadań. Życzymy również odwagi w byciu dobrymi ludźmi i zmienianiu świata na lepsze, zgodnie z myślą Lorda Baden Powella – „Starajcie się zostawić ten świat choć trochę lepszym, niż go zastaliście”.

W imieniu całej hufcowej społeczności,

z harcerskim pozdrowieniem – CZUWAJ!

 Komendantka Hufca

ZHP Legionowo

                                                                                                            /-/ phm. Paulina Osińska